Flet Hyseni: Neser janë takimet në Washington

Koordinatori i Qeverisë për dialogun me Serbinë, Skender Hyseni, ka deklaruar se sot shkuar në Washington të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ai në një intervistë deklaroi se nesër do t’i zhvillojë takimet.

“Në Washington kam mbërri sot, ndërsa takimet fillojnë nesër në mëngjes sipas orës lokale”, ka thënë Hyseni.

Ardian H

Read Previous

Thaçi për Ukshin Hotin: Mbetet filozofi më politik i lirisë dhe pavarësisë së Kosovës

Read Next

Zemaj: Janë gjobitur e mbyllur bizneset që nuk i kanë respektuar masat