Fotografitë më të ‘nxehta’ që sollën vajzat e shoubizit gjatë pushimeve të verës

Edhe gjatë kësaj vere të famshmet kanë sjellë pamje mahnitëse nga pushimet në vende të ndryshme të botës.

Këngëtaret tona kanë pasur një sezonë të ngjeshur si me koncerte ashtu edhe me përgatitje të këngëve të reja, shkruan lajmi.net.

Por, pas gjithë kësaj lodhjeje, ato kanë shijuar pushimet e merituara pranë më të dashurve të tyre.

Afërdita Dreshaj

Për Afërditën mund të themi se vera ende nuk ka mbaruar, kjo ngase në këto ditë nëntori ajo pushoi bashkë me bashkëshortin në Miami.

Jo vetëm në verë dhe vjeshtë, këngëtarja kishte pushuar edhe gjatë pranverës, ku ishte pikërisht në Miami.

Gjatë gjithë këtyre muajve, ajo shfaqi trupin e formësuar në rroba-banje, për të cilin kujdeset shumë si me ushqim ashtu edhe në palestër.

Ledina Çelo

Këngëtarja Ledina Çelo është ndër artistet shqiptare që krahas moshës që ka, është gjithmonë në top-formë.

Ajo këtë verë e ka shijuar në maksimum pranë familjes, e këtë na e tregoi më së miri përmes fotografive që ndau me ndjekësit në rrjete sociale.

42-vjeçarja solli imazhe në bikini, duke treguar format trupore që shumëkush duhet t’ia ketë zili.

Gazetari

Read Previous

Përzgjedhen vendet më të rrezikshme për t’u vizituar, ja ku kategorizohet Kosova

Read Next

Shkrimi në New York Times në 1 vjetorin e tarifës – vështirë se Albin Kurti do ta heqë atë