Jennifer Lopez shfaqet pa makiazh

Jennifer Lopez ka festuar 51 vjetorin pak ditë më parë me urimet më të mira nga shoqëria e saj, familja dhe tifozët.

Por fituesja e dyfishtë e Grammy ka shfaqur disa foto nga karantina e saj. Ajo është shfaqur pa makiazh duke shpërndarë këto foto për 127 milionë ndjekësit e saj./Bota sotImageFOTO GALERI

Ardian H

Read Previous

Shanina Shaik momente intime me të dashurin

Read Next

Mërgimtarët që hynë në Gjermani kanë karantinim dy javor, teste falas


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0