Jonida Vokshi ‘mahnit’ me format trupore në bikini, pak pas lindjes

Jonida i ka habitur të gjithë me foton e fundit.

Prezantuesja dhe aktorja shqiptare, Jonida Vokshi, së fundmi është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Besnik Krapi, mirëpritën vajzën e tyre të cilën e pagëzuan me emrin, Emi.

Pak kohë pas lindjes ajo ka vendosur ti kalojë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar.

No description available.

Nga atje e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën tregon format trupore në bikini. Ajo ka ‘mahnitur’ të gjithë.

Fitore H

Read Previous

Memoriali i sakrificës së fëmijëve të Kosovës të bëhet përmes konkursit ndërkombëtar

Read Next

Asnjë pelegrin nuk është infektuar me COVID-19 gjatë haxhillëkut, OBSh-ja përgëzon autoritetet


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0