Kjo motra e Besit më shumë po i ngjanë Xhensilës se vëllait

Besi dhe Xhensila janë një ndër çiftet e ëmbla të shoubizit.

Ka vite që janë bashkë, jo vetëm si bashkëshortër të lumtur por edhe si kolegë skene, shkruan “Kosovarja”.

Shpesh shohim imazhe të ndryshme nga çifti, qoftë nga jeta profesionale qoftë nga ajo e përditshmja.

Jo rrallë herë kemi parë edhe ndonjë anëtarë të tyre.

Ashtu si sot po e shohim motrën e Besit, e cila lirshëm mund të themi se po duket si të ishtë motër më shumë me Xhensilën, aq e ngjashme dhe e bukur si ajo.

A po iu ngjan edhe juve ashtu?/Kosovarja/

Fitore H

Read Previous

Rreth 3 mijë e 700 raste aktive me koronavirus në Kosovë

Read Next

​Fermeri nga Plava, Hotit: Mos investoni në asfalt por në bujqësi


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0