Kryeministri Hoti del pozitiv me Covid-19

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka njoftuar se ka dalë pozitiv në testin për Covid-19.

Hoti thotë se nuk ka shenja apo simptoma përveç një kolle shumë të lehtë.

Tutje, Hoti njoftoi se për dy javët e ardhme do të jetë në izolim, ndërsa obligimet shtetërore do t’i kryej nga shtëpia.

Ardian H

Read Previous

Raka paralajmëron: Kapacitetet shëndetësore të Kosovës janë rrezikuar seriozisht

Read Next

Edhe sonte vazhdon aksioni i policëve dhe inspektorëve në Vushtrri