Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me të njëjtat rrobabanjo

Pas një periudhe të gjatë pune, Luana Vjollca ka nisur më në fund pushimet. Ajo ka udhëtuar drejt bregdetit dhe fotot në rrjete sociale nuk kanë të sosur.

Vetëm së fundmi, Luana ka publikuar një foto nga jahti. Ajo shfaqet e veshur me një palë rrobabanjo të bardha dhe shumë në formë. “Erdhi vapa me gushtin”, ka shkruar moderatorja krahas fotos.

Të njëjtat rrobabanjo i kemi parë më parë dhe te një tjetër personazh i njohur. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj i ka veshur që në qershor të vitit 2019 dhe ka publikuar foto në rrjete sociale. Duhet ta pranojmë se të dyja vajzat duken shumë joshëse!

Fitore H

Read Previous

I nominuari i Trump për ambasador në Berlin ish -koloneli që e kishte fituar Medalen e Kosovës

Read Next

Pandemia e koronavirusit mund të stërgjatet, paralajmërojnë nga OBSH-ja


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0