Me bikini të zeza, Keisi Medini shfaqet atraktive nga pushimet

Sezoni i verës e ka shtuar numrin e bukurosheve të skenës që pozojnë në mënyrë atraktive në fotografitë që i publikojnë në profilet e tyre.

Keisi Medini është aktive në rrjetet sociale, ku publikon imazhe që vënë në plan të parë figurën e saj trupore.

Gjatë fundjavës, ajo ka sjellë një pozë me bikini të zeza teksa qëndron ulur dhe mahnit me dukjen e saj.

(Foto: Instagram/keisimedini)

“E humbur në çast”, ka shkruar biondja në përshkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram

Keisi Medini është vajza e këngëtarit të popullarizuar shqiptar, Sabiani, ndërsa edhe ajo ka hyrë në industrinë e muzikës dhe deri më tani i ka publikuar disa këngë që janë pëlqyer nga fansat e muzikës së saj. 

Ardian H

Read Previous

Rita Ora dhe James Blunt bashkohen me 700 artistë të tjerë për ta zhdukur racizmin në industrinë e muzikës

Read Next

Lewis Hamilton fiton çmimin e madh të Britanisë – vendos rekord historik


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0