Mizore, babai e bën tatuazh emrin e vajzës 3-vjeçare dhe më pas e mbytë duke e rrahur

Një ngjarje makabër që i ka shokuar të gjithë ka ndodhur në SHBA. Një baba i quajtur Howard Jansen e ka rrahur brutalisht vajzën e tij 3-vjeçare Olivia Ann Jansen dhe për pasojë ajo ka mbetur e vdekur në vend.

Babai i cili e mbante në ballë tatuazhin dhe emrin e vajzës e varrosi trupin e saj në pyll dhe më pas e shpalli të vdekur në Polici.

Pas hetimeve, Policia e gjeti vajzën e pajtetë e cila kishte plagë të shumta në këmbë e fytyrë, ndërsa në kokë i rridhte gjak.

Policia e ka arrestuar babain dhe gjykata e ka akuzuar për vrasje të shkallës së parë, ndërsa të dashurën e tij e arrestuan nën akuzën e dhunës psikologjike ndaj të miturve.

Ardian H

Read Previous

Rikthehen zjarret e ‘ferrit’ në Los Angeles të SHBA-së, mijëra të evakuuar

Read Next

Tottenhami harron Muriqin, po e kërkon Troy Deeney