Ndalohet rapsodi që thotë në këngën e tij se duhet zhdukur Albin Kurti dhe Shkëlzen Gashi

Edhe një kosovar me letra suedeze po dyshohet për vepër të paligjshme.

Veçse rapsodi Nuredin Gashi, po shihet si kërcënues për ish-kryeministrin Albin Kurti.

Andaj për shkak të këngëve të tij me gjuhë dhune, u ndalua me të ardhur në Kosovë.

Gashi i quajti Shkëlzen Gashin dhe Albin Kurtin tradhtarë.

E posa mbërriti në Kosovë, Nuredin Gashi u ndalua nga Policia e Kosovës.

Shkas ishte pikërisht kjo këngë, për të cilën dikush e denoncoi.

Megjithatë, Gashi mohon të ketë kërcënuar Kurtin apo ish-këshilltarin e tij.

Rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Ardian H

Read Previous

Alessandra Ambrosio e dëshmon se është modelja më e mirë në botë

Read Next

Vardy lë nam më gruan në plazh, skena të nxehta më të


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0