Nuri i shtatzënisë, nusja e Ledrit shfaqet më e bukur se kurrë

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E është Sara ajo më aktivja me postime me rrjete sociale.

Shtatzënia e ka zbukurar edhe më shumë Sarën, e këtë e shohim edhe në foton e fundit të saj.ImageFOTO GALERI

Ardian H

Read Previous

MSH-ja pagoi rreth 300 mijë euro në kundërshtim me rregullat financiare për shpenzim

Read Next

Të dëgjosh libra të lexuar nga dikush tjetër është një trend në rritje, si ka ndikuar kjo gjatë COVID-19