Oriola dhe Erosi shijojnë pushimet në Turqi, tregojnë pamjen përrallore nga dhoma e gjumit

Oriola Marashi dhe Eros Grezda po i shijojnë pushimet së bashku.

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po i shijojnë së bashku pushimet, shkruan lajmi.net.

Dyshja janë në një lidhje dashurie e cila u tha se mori fund edhe pa u zyrtarizuar mirëpo si duket nuk qenka ashtu.

Ata duken shumë të dashuruar dhe bashkë po i shijojnë pushimet në Turqi.

Si Erosi ashtu edhe Oriola po ndajnë me ndjekësit imazhe të ndryshme e së fundmi na e kanë treguar pamjen e mahnitshme që i shoqëron në dhomë të gjumit.

Fitore H

Read Previous

Policia e arreston një të mitur në Klinë për shkak të një fotografie të postuar në rrjete sociale

Read Next

Ronaldo hesht të gjithë zërat për largimin nga Juve: Të shkojmë për një tjetër Scudetto