Prishtinë, arrestohen 6 persona që u përfshinë në rrahje

ë premten rreth orës 21:25, janë arrestuar gjashtë persona në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë, pasi që dyshohet se të njëjtit janë rrahur mes vete dhe si pasojë njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore i cili ka pranuar trajtim mjekësor në QKUK.

Në rrahje dyshohet të jetë përdorur një mjet i mprehtë (thikë), njofton Klan Kosova.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Fitore H

Read Previous

Sulmohen fizikisht dhe plaçkiten katër persona në Zubin Potok

Read Next

Haradinaj-Stublla flet me Cakajn pas ndalimit të veteranit të UÇK-së