Pse Sabri Fejzullahu ia ndaloi gruas së tij muzikën?

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu ka qenë i ftuari i radhës në emisionin NIN.

Gjatë intervistës, artisti ka treguar shumë gjëra interesante rreth jetës dhe karrierës së tij.

Por, cila ka qenë arsyeja që ai ia ndaloi këngën gruas së tij Nerës?

Këtë do ta kuptoni në videon më poshtë:

Ardian H

Read Previous

Vllaznia mbetet në Superiore, triumfon ndaj Besëlidhjes

Read Next

Me 2 euro lëmoshë, nëna ushqen familjen — Lusin vullnetarët për ndihmë


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0