Rita Ora heq të gjitha për disa foto artistike në rrjete sociale

Rita Ora ka pozuar e zhveshur.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka provokuar edhe njëherë keq ndjekësit e saj

Rita ka pozuar e zhveshur dhe imazhet artistike i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

“Seria e diellit. Fillon tani …. kush tjetër mërzitet kur bën banjën e diellit? 🌞”, ka shkruar Rita pranë postimit në Instagram.

No description available.
No description available.

Kjo nuk është hera e parë që Rita pozon e zhveshur dhe gjithmonë rrëmben vëmendjen e ndjekësve.

Fitore H

Read Previous

Lirohet veterani i UÇK-së që u ndalua nga policia shqiptare

Read Next

Policia mbyll pishinën në Rahovec, i gjen 40 qytetarë në të