Rrahen babë e bir, në Prizren

Gjatë ditës së djeshme në Prizren, janë rrahur mes vete babë e bir.

Ngjarjen e ka raportuar në polici, një femër ku thotë se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete burri dhe djali i saj, të dyshuarit meshkuj kosovar.

Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Fitore H

Read Previous

Djemtë e rrahin nënën në ditën e Bajramit, e bëjnë për spital

Read Next

Policia arreston katër persona dhe mbyll pishina e lokale për mosrespektim të masave