Shërohet nga koronavirusi deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fitim Uka ka njoftuar se është shëruar nga koronavirusi.

Përmes një postimi në Facebook, Uka ka thënë se ndonëse u shërua, lufta e përgjithshme ndaj COVID-19 ende nuk është fituar.

“Të shëruar. Fituam një betejë personale, por jo luftën e përgjithshme ndaj Covid-19. Falemnderit familjarëve, miqve, kolegëve dhe të gjithë atyre që na qëndruan pranë në këtë kohë të vështirë. Rikthehemi me maska, distancë dhe pastërti për t’i dhënë fund pandemisë”, ka shkruar Uka.

Fitore H

Read Previous

MSH nuk i lë spitalet regjionale të publikojnë të dhënat për viktimat nga koronavirusi

Read Next

Veterani i infektuar me COVID-19: Kam temperaturë flaka më doli, virusi ma ka humbur fuqinë


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0