show bizi 

Publikohet “Nëse të gjej në zemër” nga Qëndresa Bunjaku & Rinor Berisha

Dje u publikua kënga “Nëse të gjej në zemër” e interpretuar nga Qëndresa Bunjaku & Rinor Berisha Muzika & teksti: Arijeta Daci Orkestrimi: Hysni Klinaku Videoklipi është realizuar nga Prap entertainment (Fitim Krasniqi), në qytetin e bukur të Prizrenit. Aktrojnë: Rinesa Bunjaku & Donart Cakiqi. Këngë kjo e publikuar për herë të parë në Festivalin “Zambaku i Prizrenit “2019. Kjo kenge i dedikohet dashurise se paster dhe gersheton ne vete interpretimin e kendshëm te kengetareve, betimin e sakrifices për dashurine si dhe interpretimin e solistes ne fjale me violine.

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial