Tregohen arrogant dhe nuk vendosin maska, pasagjerët e aeroplanit i grushtojnë dy anglezë

Shqelma dhe grushte vunë në alarm udhëtarët.

Avioni me turistë po shkonte për në Ibiza, por dy pasegjerë të dehur dhe të padisiplinuar anglezë refuzuan të vinin maska ​​gjatë fluturimit, që u nis nga Amsterdami.

Pamjet tregojnë dy pasagjerët anglezë duke luftuar fizikisht me të tjerët pas fluturimit.

Ata u arrestuan nga policia spanjolle kur avioni mbërriti në Ibiza.

Pasagjerët dëgjohen duke bërtitur ndaj burrave për të ndaluar sherrin.

“Ka fëmijë këtu” – kanë thurrur ata, që të ndaleshin rrëmujat dhe paniku.

Në fund të videos, një nga pasagjerët që shkaktoi rrëmujën shihet i shtrirë në dysheme në rreshtin e aeroplanit, me duar të prangosura pas shpinës. Janë edhe këto disa nga pasojat që po lë koronavirusi.The Mic High Club Luchtvaart Podcast@MicHighClub

“Stoppen nu, er zijn kinderen hiero!”Knokpartij op @klm vlucht naar Ibiza. Dronken passagier weigert mondkapje te dragen ✈️

Panic and violent brawl! Unruly passenger on board KLM flight,he refused to wear face mask 😷#incident #klm #avgeek #aviation #planespotting @KLM_press

Embedded video

3298:44 AM – Aug 2, 2020Twitter Ads info and privacy505 people are talking about this

Ardian H

Read Previous

30 muaj pa njohje të re për Republikën e Kosovës

Read Next

Kush duhet ta marrë i pari vaksinën e coronavirusit?